top of page

Třídiče štěpek řady TS

Kvalitnější a jemnější papír vyžaduje stále jemnější surovinu. Z tohoto důvodu klade papírenský a celulózový průmysl neustále větší důraz na čistotu štěpek. Málo kvalitní nebo nekvalitně vytříděné štěpky často nejsou vůbec odebrány nebo jsou odebrány za mnohem nižší cenu, která mnohdy nepokryje ani dopravní náklady. Třídič od firmy Dřevostroj, a.s., třídí Vaše štěpky přesně podle požadavku Vašich odběratelů. Výsledkem třídění je potom vysoká kvalita jednotlivých požadovaných frakcí.

Pro pilařské provozy, které vyžadují vysoký pracovní výkon, robusní konstrukci, spolehlivost a nízké provozní náklady, je třídič z produkce firmy Dřevostroj , a.s., to pravé řešení. Stojan stroje a třídící box je svařen z kvalitních ocelových plechů a profilů. Vlastní třídící box je osazen nejčastěji dvojicí jednoduše vyměnitelných třídících sít s kruhovými otvory 40 mm (horní síto) a 7 mm (dolní síto).

Na přání zákazníka může být stroj vybaven jiným počtem sít s libovolným průměrem otvorů. Pohon stroje zabezpečuje elektromotor prostřednictvím klínových řemenů. Veškeré pohyblivé části pohonného mechanizmu jsou důsledně zakrytovány. Celý třídič je možno doplnit dopravní trasou pro přísun materiálu a následnými trasami na odsun jednotlivých vytříděných frakcí.

Stroj je schválen Státní zkušebnou a plně vyhovuje platným předpisům EU.

stroje-tridice-stepek_01_big.jpeg
stroje-tridice-stepek_02_big.jpeg

Výkon v prm za hod.

TS-040 40 prm

TS-065 65 prm

TS-120 120 prm

 

TS-180 180 prm

Pozn. 1 prostorový metr štěpky (prm) = 0,366 m3

Dokumenty ke stažení

Schéma TS-040

Dokument PDF

Schéma TS-180

Dokument PDF

Schéma TS-065

Dokument PDF

Schéma TS-120

Dokument PDF

bottom of page