CZ | DE | EN

DŘEVOSTROJ ČKYNĚ, a.s.

Vyberte novinku:
 

VEŘEJNÝ NÁVRH SMLOUVY NA KOUPI AKCIÍ
určený akcionářům společnosti Dřevostroj Čkyně, a.s.

Verejny-navrh.pdf

Tento veřejný návrh je závazný do 31.01.2020. 

Veletrh Ligna Hannover 2017, Německo 

TARTAK OLCZYK, POLSKO

Dne 13.11.2014 jsme předali realizaci projektu na dodávku technologie ukládání řeziva za prokládací linku pro firmu TARTAK OLCZYK, Polsko. Obsahem dodávky jsou tři technologické linky pro kapování, rozřezávání a ukládání řeziva s kapacitou každé linky 10 uložených vrstev za minutu. Linky jsou určeny pro ostrohranné řezivo tloušťky do 100 mm a vstupní délky od 2,5 m do 4,5 m. Nejkratší kapovaná hrana je 800 mm.
 

IKEA Industry, Stalowa Wola, POLSKO

V měsíci květnu 2014 jsme uvedli do provozu manipulační linku na silnou kulatinu pro firmu IKEA Industry. Místo instalace Stalowa Wola, Polsko. Linka je určena na zpracování borovicové kulatiny, délky od 2,5 m do 21 m a o průměru kulatiny do 55 cm.
 

KRONOSPAN Bulgaria EOOD, Burgas, BULHARSKO

V měsíci dubnu 2014 jsme uvedli do provozu technologii odkorňovací linky na zpracování jehličnaté a listnaté suroviny u firmy KRONOSPAN Bulgaria EOOD, místo realizace Burgas, Bulharsko. Linka je určena na zpracování výřezů délek 2m nebo 1 m.
 

ROBETA HOLZ OHG, NĚMECKO

V měsíci březnu 2014 jsme předali do provozu technologii pro odsun řeziva z pilnice do adjustační stanice u firmy ROBETA HOLZ OHG. Místo instalace Milmersdorf, Německo. Technologie je umístěna ve výšce 9 m a má délku více než 300 m.
 

TOR-PAL Sp. Z o.o., Kwidzyn, POLSKO

Vstupní zařízení do odkorňovače

Rok realizace: 2013